49th Easter Brampton Canadettes
Easter World's Largest & Longest Running Female Hockey Tournament

Page_original-original-original-canadettes-logo-dans-vector-scaled

Sanction #1516055

Schedule

BANTAM AA

GM# Time Venue Div Home SC SC Visitor
378 Friday
09:30 AM
Century Gardens
Pad 1
Bantam-AA Brampton Canadettes 218 MAA
#218
1 0 Barrie Sharks 113 AA
#113
379 Thursday
08:30 PM
Century Gardens
Pad 1
Bantam-AA Brampton Canadettes 227 AA
#227
0 2 Durham West Lightning 332 AA
#332
380 Friday
11:00 AM
Century Gardens
Pad 1
Bantam-AA Ancaster Avalanche 5055 AA
#5055
2 1 Scarborough Sharks 837 AA
#837
381 Friday
05:15 PM
Century Gardens
Pad 2
Bantam-AA Scarborough Sharks 837 AA
#837
1 3 Brampton Canadettes 218 MAA
#218
382 Friday
08:00 PM
Century Gardens
Pad 1
Bantam-AA Barrie Sharks 113 AA
#113
3 1 Brampton Canadettes 227 AA
#227
383 Friday
06:30 PM
Century Gardens
Pad 1
Bantam-AA Durham West Lightning 332 AA
#332
1 1 Ancaster Avalanche 5055 AA
#5055
384 Saturday
08:00 AM
Century Gardens
Pad 1
Bantam-AA Brampton Canadettes 218 MAA
#218
1 2 Durham West Lightning 332 AA
#332
385 Saturday
08:15 AM
Century Gardens
Pad 2
Bantam-AA Brampton Canadettes 227 AA
#227
2 3 Scarborough Sharks 837 AA
#837
386 Saturday
09:45 AM
Century Gardens
Pad 2
Bantam-AA Ancaster Avalanche 5055 AA
#5055
1 2 Barrie Sharks 113 AA
#113
387 Saturday
06:00 PM
Century Gardens
Pad 1
Bantam-AA ELIM Brampton Canadettes 218 MAA
#218
1 0 Barrie Sharks 113 AA
#113
388 Sunday
03:15 PM
Century Gardens
Pad 1
Bantam-AA FINAL Durham West Lightning 332 AA
#332
3 0 Brampton Canadettes 218 MAA
#218

BANTAM HL

GM# Time Venue Div Home SC SC Visitor
506 Friday
02:00 PM
Earnscliffe
Pad 1
Bantam-HL PA Caledon Coyotes 4686 HL
#4686
1 4 North Bay Ice Boltz 6230 HL
#6230
507 Friday
02:30 PM
Century Gardens
Pad 1
Bantam-HL PA Clarence Rockland 7725 HL
#7725
8 0 West Northumberland Wild 4130 HL
#4130
508 Saturday
10:00 AM
Hershey
Pad 4
Bantam-HL PA West Northumberland Wild 4130 HL
#4130
1 6 Caledon Coyotes 4686 HL
#4686
509 Saturday
10:30 AM
Hershey
Pad 3
Bantam-HL PA North Bay Ice Boltz 6230 HL
#6230
2 5 Clarence Rockland 7725 HL
#7725
510 Saturday
08:30 PM
Hershey
Pad 3
Bantam-HL PA Caledon Coyotes 4686 HL
#4686
0 7 Clarence Rockland 7725 HL
#7725
511 Saturday
09:00 PM
Hershey
Pad 2
Bantam-HL PA West Northumberland Wild 4130 HL
#4130
1 9 North Bay Ice Boltz 6230 HL
#6230
512 Friday
01:15 PM
Earnscliffe
Pad 2
Bantam-HL PB Camillus Cougars U16 HL now U16 Midget
#USA#
5 0 Port Colborne Wave 6443 HL
#6443
513 Friday
01:15 PM
Century Gardens
Pad 2
Bantam-HL PB Hamilton Hawks 515 HL
#515
0 1 Smiths Falls Cubs 6635 HL
#6635
514 Saturday
08:30 AM
Hershey
Pad 3
Bantam-HL PB Smiths Falls Cubs 6635 HL
#6635
0 1 Camillus Cougars U16 HL now U16 Midget
#USA#
515 Saturday
11:00 AM
Hershey
Pad 4
Bantam-HL PB Port Colborne Wave 6443 HL
#6443
0 5 Hamilton Hawks 515 HL
#515
516 Saturday
09:00 PM
Hershey
Pad 4
Bantam-HL PB Camillus Cougars U16 HL now U16 Midget
#USA#
4 1 Hamilton Hawks 515 HL
#515
517 Saturday
09:30 PM
Hershey
Pad 3
Bantam-HL PB Smiths Falls Cubs 6635 HL
#6635
0 2 Port Colborne Wave 6443 HL
#6443
518 Sunday
08:00 AM
Powerade
Spectator
Bantam-HL SEMI Clarence Rockland 7725 HL
#7725
4 0 Hamilton Hawks 515 HL
#515
519 Sunday
10:30 AM
Terry Miller
Pad 1
Bantam-HL SEMI Camillus Cougars U16 HL now U16 Midget
#USA#
4 0 North Bay Ice Boltz 6230 HL
#6230
520 Sunday
04:15 PM
Century Gardens
Pad 2
Bantam-HL FINAL Clarence Rockland 7725 HL
#7725
3 0 Camillus Cougars U16 HL now U16 Midget
#USA#

BANTAM A

GM# Time Venue Div Home SC SC Visitor
389 Friday
09:15 AM
Cassie Campbell
Pad 1
Bantam-A PA Brampton Canadettes 225 A
#225
0 0 Clearview Ice Cats 5295 MBB
#5295
390 Friday
02:15 PM
Powerade
Tire World
Bantam-A PA Stoney Creek Sabres 3479 A
#3479
2 1 North York Storm 3009 A
#3009
391 Friday
03:15 PM
Cassie Campbell
Pad 1
Bantam-A PA Etobicoke Dolphins 436 A
#436
0 4 Sudbury Lady Wolves 1086 A
#1086
392 Saturday
08:15 AM
Cassie Campbell
Pad 1
Bantam-A PA Sudbury Lady Wolves 1086 A
#1086
2 2 Brampton Canadettes 225 A
#225
393 Saturday
09:15 AM
Cassie Campbell
Pad 1
Bantam-A PA Clearview Ice Cats 5295 MBB
#5295
0 6 Stoney Creek Sabres 3479 A
#3479
394 Saturday
10:15 AM
Cassie Campbell
Pad 1
Bantam-A PA North York Storm 3009 A
#3009
1 1 Etobicoke Dolphins 436 A
#436
395 Saturday
04:15 PM
Cassie Campbell
Pad 1
Bantam-A PA Etobicoke Dolphins 436 A
#436
2 0 Clearview Ice Cats 5295 MBB
#5295
396 Saturday
06:15 PM
Cassie Campbell
Pad 1
Bantam-A PA Brampton Canadettes 225 A
#225
3 1 North York Storm 3009 A
#3009
397 Saturday
05:30 PM
Powerade
Spectator
Bantam-A PA Stoney Creek Sabres 3479 A
#3479
2 0 Sudbury Lady Wolves 1086 A
#1086
398 Friday
12:30 PM
Century Gardens
Pad 1
Bantam-A PB Guelph Jr Gryphons 2457 A
#2457
0 1 Clarington Flames 3909 A
#3909
399 Friday
04:15 PM
Cassie Campbell
Pad 1
Bantam-A PB St Catharines 6722 A
#6722
2 1 Kitchener Lady Rangers 2718 A
#2718
400 Saturday
09:15 AM
Powerade
Maple Lodge
Bantam-A PB Kitchener Lady Rangers 2718 A
#2718
1 0 Guelph Jr Gryphons 2457 A
#2457
401 Saturday
10:15 AM
Powerade
Maple Lodge
Bantam-A PB Clarington Flames 3909 A
#3909
2 0 St Catharines 6722 A
#6722
402 Saturday
03:15 PM
Cassie Campbell
Pad 1
Bantam-A PB Guelph Jr Gryphons 2457 A
#2457
0 2 St Catharines 6722 A
#6722
403 Saturday
05:15 PM
Cassie Campbell
Pad 1
Bantam-A PB Kitchener Lady Rangers 2718 A
#2718
2 2 Clarington Flames 3909 A
#3909
404 Friday
08:15 AM
Cassie Campbell
Pad 1
Bantam-A PC Oshawa Lady Generals 3201 A
#3201
0 1 Burlington Barracudas 1657 A
#1657
405 Friday
03:15 PM
Powerade
Tire World
Bantam-A PC Rideau St Lawrence 1851 A
#1851
1 1 Flamborough Falcons 2355 A
#2355
406 Saturday
09:00 AM
Powerade
Tire World
Bantam-A PC Flamborough Falcons 2355 A
#2355
3 1 Oshawa Lady Generals 3201 A
#3201
407 Saturday
08:15 AM
Powerade
Maple Lodge
Bantam-A PC Burlington Barracudas 1657 A
#1657
3 2 Rideau St Lawrence 1851 A
#1851
408 Saturday
04:45 PM
Powerade
Maple Lodge
Bantam-A PC Oshawa Lady Generals 3201 A
#3201
0 1 Rideau St Lawrence 1851 A
#1851
409 Saturday
05:45 PM
Powerade
Maple Lodge
Bantam-A PC Flamborough Falcons 2355 A
#2355
0 4 Burlington Barracudas 1657 A
#1657
410 Sunday
08:00 AM
Chris Gibson
Pad 1
Bantam-A QTR Stoney Creek Sabres 3479 A
#3479
0 1 St Catharines 6722 A
#6722
411 Sunday
08:00 AM
Jim Archdekin
Pad 1
Bantam-A QTR Clarington Flames 3909 A
#3909
0 1 Brampton Canadettes 225 A
#225
412 Sunday
08:00 AM
Cassie Campbell
Pad 1
Bantam-A QTR Burlington Barracudas 1657 A
#1657
3 2 Sudbury Lady Wolves 1086 A
#1086
413 Sunday
08:00 AM
Powerade
Royal Bank
Bantam-A QTR Rideau St Lawrence 1851 A
#1851
0 1 Kitchener Lady Rangers 2718 A
#2718
414 Sunday
12:45 PM
Cassie Campbell
Pad 1
Bantam-A SEMI Brampton Canadettes 225 A
#225
2 1 St Catharines 6722 A
#6722
415 Sunday
01:45 PM
Cassie Campbell
Pad 1
Bantam-A SEMI Kitchener Lady Rangers 2718 A
#2718
1 2 Burlington Barracudas 1657 A
#1657
416 Sunday
04:45 PM
Earnscliffe
Pad 2
Bantam-A FINAL Brampton Canadettes 225 A
#225
3 2 Burlington Barracudas 1657 A
#1657

BANTAM BB

GM# Time Venue Div Home SC SC Visitor
417 Friday
07:00 PM
Terry Miller
Pad 1
Bantam-BB PA Brampton Canadettes 243 BB
#243
1 6 Cambridge Roadrunners 2209 BB
#2209
418 Friday
08:00 PM
Terry Miller
Pad 1
Bantam-BB PA North Simcoe Capitals 1553 BB
#1553
1 2 Scarborough Sharks Donaldson 857 MBB
#857
419 Friday
09:00 PM
Terry Miller
Pad 1
Bantam-BB PA Mississauga Chiefs 704 BB
#704
0 5 Aurora Panthers 33 BB
#33
420 Saturday
09:00 AM
Terry Miller
Pad 1
Bantam-BB PA Aurora Panthers 33 BB
#33
3 0 Brampton Canadettes 243 BB
#243
421 Saturday
10:00 AM
Terry Miller
Pad 1
Bantam-BB PA Cambridge Roadrunners 2209 BB
#2209
2 0 North Simcoe Capitals 1553 BB
#1553
422 Saturday
11:00 AM
Terry Miller
Pad 1
Bantam-BB PA Scarborough Sharks Donaldson 857 MBB
#857
4 0 Mississauga Chiefs 704 BB
#704
423 Saturday
07:00 PM
Terry Miller
Pad 1
Bantam-BB PA Brampton Canadettes 243 BB
#243
0 4 Scarborough Sharks Donaldson 857 MBB
#857
424 Saturday
08:00 PM
Terry Miller
Pad 1
Bantam-BB PA North Simcoe Capitals 1553 BB
#1553
0 1 Aurora Panthers 33 BB
#33
425 Saturday
09:00 PM
Terry Miller
Pad 1
Bantam-BB PA Mississauga Chiefs 704 BB
#704
0 4 Cambridge Roadrunners 2209 BB
#2209
427 Friday
02:00 PM
Victoria Park
Pad 1
Bantam-BB PB Mississauga Chiefs 727 BB
#727
0 2 London Devilettes 638 BB
#638
428 Friday
03:00 PM
Victoria Park
Pad 1
Bantam-BB PB Oshawa Lady Generals 3297 BB
#3207
2 1 Guelph Jr. Gryphons 2478 BAN BB
#2478
429 Friday
03:00 PM
Terry Miller
Pad 1
Bantam-BB PB Oakville Hornets 1266 BB
#1266
2 1 NY Storm 3026 BB
#3026
430 Saturday
03:00 PM
Greenbriar
Pad 1
Bantam-BB PB Guelph Jr. Gryphons 2478 BAN BB
#2478
0 1 Mississauga Chiefs 727 BB
#727
431 Saturday
03:00 PM
Victoria Park
Pad 1
Bantam-BB PB NY Storm 3026 BB
#3026
0 4 Oshawa Lady Generals 3297 BB
#3207
432 Saturday
03:00 PM
Terry Miller
Pad 1
Bantam-BB PB London Devilettes 638 BB
#638
0 0 Oakville Hornets 1266 BB
#1266
433 Saturday
09:00 PM
Century Gardens
Pad 1
Bantam-BB PB Mississauga Chiefs 727 BB
#727
1 3 NY Storm 3026 BB
#3026
434 Saturday
09:00 PM
Chris Gibson
Pad 1
Bantam-BB PB Oshawa Lady Generals 3297 BB
#3207
1 1 London Devilettes 638 BB
#638
435 Saturday
09:15 PM
Century Gardens
Pad 2
Bantam-BB PB Oakville Hornets 1266 BB
#1266
2 2 Guelph Jr. Gryphons 2478 BAN BB
#2478
426 Sunday
10:00 AM
Century Gardens
Pad 1
Bantam-BB ELIM Cambridge Roadrunners 2209 BB
#2209
1 0 Scarborough Sharks Donaldson 857 MBB
#857
436 Sunday
10:15 AM
Century Gardens
Pad 2
Bantam-BB ELIM London Devilettes 638 BB
#638
1 3 Oakville Hornets 1266 BB
#1266
437 Sunday
02:00 PM
South Fletchers
Pad 1
Bantam-BB SEMI Aurora Panthers 33 BB
#33
3 1 Oakville Hornets 1266 BB
#1266
438 Sunday
02:30 PM
South Fletchers
Pad 4
Bantam-BB SEMI Oshawa Lady Generals 3297 BB
#3207
2 3 Cambridge Roadrunners 2209 BB
#2209
439 Sunday
05:45 PM
South Fletchers
Pad 3
Bantam-BB FINAL Aurora Panthers 33 BB
#33
2 1 Cambridge Roadrunners 2209 BB
#2209

BANTAM B

GM# Time Venue Div Home SC SC Visitor
440 Friday
02:00 PM
Powerade
Spectator
Bantam-B PA Ayr Rockets 1831 B
#1831
1 1 CNY Bobcats B
#NYH1040-003
441 Friday
03:00 PM
Powerade
Spectator
Bantam-B PA Cold Creek Comets 7062 C
#7062
0 1 Scarborough Sharks 831 B
#831
442 Friday
04:00 PM
Powerade
Spectator
Bantam-B PA North York Storm 3026 Ban BB
#3026
0 5 Smiths Falls Cubs 6627 B
#6627
443 Saturday
02:00 PM
Greenbriar
Pad 1
Bantam-B PA Smiths Falls Cubs 6627 B
#6627
4 2 Ayr Rockets 1831 B
#1831
444 Saturday
03:00 PM
Chris Gibson
Pad 1
Bantam-B PA CNY Bobcats B
#NYH1040-003
7 1 Cold Creek Comets 7062 C
#7062
445 Saturday
03:00 PM
Powerade
Royal Bank
Bantam-B PA Scarborough Sharks 831 B
#831
2 0 North York Storm 3026 Ban BB
#3026
446 Saturday
07:15 PM
Powerade
Maple Lodge
Bantam-B PA Ayr Rockets 1831 B
#1831
2 1 Scarborough Sharks 831 B
#831
447 Saturday
09:00 PM
Jim Archdekin
Pad 1
Bantam-B PA Cold Creek Comets 7062 C
#7062
0 6 Smiths Falls Cubs 6627 B
#6627
448 Saturday
09:00 PM
Powerade
Tire World
Bantam-B PA North York Storm 3026 Ban BB
#3026
0 3 CNY Bobcats B
#NYH1040-003
449 Friday
07:15 PM
Cassie Campbell
Pad 1
Bantam-B PB Stoney Creek Sabres 3483 B
#3483
1 1 Cambridge Roadrunners 2209 BB
#2209
450 Friday
09:00 PM
Chris Gibson
Pad 1
Bantam-B PB Owen Sound Ice Hawks 8784 C
#8784
0 4 Sudbury Lady Wolves 1093 MID BB
#1093
451 Friday
09:00 PM
Jim Archdekin
Pad 1
Bantam-B PB Saugeen Shores 8812 B
#8812
4 0 Etobicoke Dolphins 459 Ban BB
#459
452 Saturday
01:00 PM
Greenbriar
Pad 1
Bantam-B PB Etobicoke Dolphins 459 Ban BB
#459
1 2 Stoney Creek Sabres 3483 B
#3483
453 Saturday
02:00 PM
Chris Gibson
Pad 1
Bantam-B PB Cambridge Roadrunners 2209 BB
#2209
4 0 Owen Sound Ice Hawks 8784 C
#8784
454 Saturday
03:00 PM
Jim Archdekin
Pad 1
Bantam-B PB Sudbury Lady Wolves 1093 MID BB
#1093
1 3 Saugeen Shores 8812 B
#8812
455 Saturday
08:00 PM
Greenbriar
Pad 1
Bantam-B PB Stoney Creek Sabres 3483 B
#3483
3 0 Sudbury Lady Wolves 1093 MID BB
#1093
456 Saturday
08:15 PM
Cassie Campbell
Pad 1
Bantam-B PB Owen Sound Ice Hawks 8784 C
#8784
2 2 Etobicoke Dolphins 459 Ban BB
#459
457 Saturday
09:00 PM
Greenbriar
Pad 1
Bantam-B PB Saugeen Shores 8812 B
#8812
3 0 Cambridge Roadrunners 2209 BB
#2209
458 Friday
08:15 PM
Cassie Campbell
Pad 1
Bantam-B PC Caledon Coyotes 4661 B
#4661
0 7 Gloucester Cumberland Stars 2443 B
#2443
459 Friday
10:00 PM
Chris Gibson
Pad 1
Bantam-B PC Cold Creek Comets 7063 MID B
#7063
6 1 Mississauga Chiefs 781 B
#781
460 Saturday
02:00 PM
Powerade
Royal Bank
Bantam-B PC Mississauga Chiefs 781 B
#781
1 6 Caledon Coyotes 4661 B
#4661
461 Saturday
02:15 PM
Cassie Campbell
Pad 1
Bantam-B PC Gloucester Cumberland Stars 2443 B
#2443
5 2 Cold Creek Comets 7063 MID B
#7063
462 Saturday
07:00 PM
Victoria Park
Pad 1
Bantam-B PC Caledon Coyotes 4661 B
#4661
0 3 Cold Creek Comets 7063 MID B
#7063
463 Saturday
08:00 PM
Jim Archdekin
Pad 1
Bantam-B PC Mississauga Chiefs 781 B
#781
0 9 Gloucester Cumberland Stars 2443 B
#2443
464 Sunday
09:15 AM
Powerade
Spectator
Bantam-B QTR Smiths Falls Cubs 6627 B
#6627
0 1 Stoney Creek Sabres 3483 B
#3483
465 Sunday
10:15 AM
Powerade
Spectator
Bantam-B QTR Saugeen Shores 8812 B
#8812
3 0 Scarborough Sharks 831 B
#831
466 Sunday
10:15 AM
Powerade
Royal Bank
Bantam-B QTR Gloucester Cumberland Stars 2443 B
#2443
0 1 CNY Bobcats B
#NYH1040-003
467 Sunday
10:15 AM
Victoria Park
Pad 1
Bantam-B QTR Cold Creek Comets 7063 MID B
#7063
2 0 Cambridge Roadrunners 2209 BB
#2209
468 Sunday
01:45 PM
Victoria Park
Pad 1
Bantam-B SEMI Stoney Creek Sabres 3483 B
#3483
3 2 Cold Creek Comets 7063 MID B
#7063
469 Sunday
02:00 PM
Powerade
Maple Lodge
Bantam-B SEMI Saugeen Shores 8812 B
#8812
1 2 CNY Bobcats B
#NYH1040-003
470 Sunday
06:00 PM
South Fletchers
Pad 2
Bantam-B FINAL Stoney Creek Sabres 3483 B
#3483
0 3 CNY Bobcats B
#NYH1040-003

BANTAM DS

GM# Time Venue Div Home SC SC Visitor
471 Friday
06:15 PM
South Fletchers
Pad 2
Bantam-DS PA Aurora Panthers 72 DS
#72
3 2 Flamborough Falcons 2398 DS
#2398
472 Friday
07:00 PM
South Fletchers
Pad 1
Bantam-DS PA North Halton 2588 DS
#2588
1 3 Waterloo Ravens 1149 MDS
#1149
473 Friday
08:00 PM
South Fletchers
Pad 3
Bantam-DS PA Toronto Leaside Wildcats 3775 DS
#3775
2 1 Sudbury Lady Wolves LAXTON DS
#1055
474 Saturday
10:00 AM
South Fletchers
Pad 1
Bantam-DS PA Sudbury Lady Wolves LAXTON DS
#1055
2 4 Aurora Panthers 72 DS
#72
475 Saturday
10:00 AM
South Fletchers
Pad 3
Bantam-DS PA Flamborough Falcons 2398 DS
#2398
1 1 North Halton 2588 DS
#2588
476 Saturday
10:15 AM
South Fletchers
Pad 2
Bantam-DS PA Waterloo Ravens 1149 MDS
#1149
5 0 Toronto Leaside Wildcats 3775 DS
#3775
477 Saturday
01:00 PM
South Fletchers
Pad 1
Bantam-DS PA Aurora Panthers 72 DS
#72
1 5 Waterloo Ravens 1149 MDS
#1149
478 Saturday
01:15 PM
South Fletchers
Pad 2
Bantam-DS PA North Halton 2588 DS
#2588
2 1 Sudbury Lady Wolves LAXTON DS
#1055
479 Saturday
01:15 PM
South Fletchers
Pad 4
Bantam-DS PA Toronto Leaside Wildcats 3775 DS
#3775
0 2 Flamborough Falcons 2398 DS
#2398
481 Friday
08:00 PM
South Fletchers
Pad 1
Bantam-DS PB Barrie Sharks 195 DS
#195
0 0 Kitchener Lady Rangers 2735 DS
#2735
482 Friday
09:15 PM
South Fletchers
Pad 4
Bantam-DS PB Kingston Ice Wolves 2694 DS
#2694
0 1 Sudbury Lady Wolves Rondina 1056 DS
#1056
483 Saturday
11:00 AM
South Fletchers
Pad 1
Bantam-DS PB Sudbury Lady Wolves Rondina 1056 DS
#1056
0 0 Barrie Sharks 195 DS
#195
484 Saturday
12:15 PM
South Fletchers
Pad 4
Bantam-DS PB Kitchener Lady Rangers 2735 DS
#2735
0 2 Kingston Ice Wolves 2694 DS
#2694
485 Saturday
09:00 PM
South Fletchers
Pad 1
Bantam-DS PB Barrie Sharks 195 DS
#195
1 3 Kingston Ice Wolves 2694 DS
#2694
486 Saturday
09:45 PM
South Fletchers
Pad 4
Bantam-DS PB Sudbury Lady Wolves Rondina 1056 DS
#1056
3 0 Kitchener Lady Rangers 2735 DS
#2735
487 Friday
07:15 PM
South Fletchers
Pad 2
Bantam-DS PC Burlington Barracudas 1618 BAN DS
#1618
0 0 Whitby Wolves 4895 DS
#4895
488 Friday
09:00 PM
South Fletchers
Pad 3
Bantam-DS PC Nepean Wildcats 2850 BAN C
#2850
0 3 Oakville Hornet Bantam 1392 BDS
#1392
489 Saturday
11:00 AM
South Fletchers
Pad 3
Bantam-DS PC Oakville Hornet Bantam 1392 BDS
#1392
2 1 Burlington Barracudas 1618 BAN DS
#1618
490 Saturday
11:15 AM
South Fletchers
Pad 2
Bantam-DS PC Whitby Wolves 4895 DS
#4895
2 1 Nepean Wildcats 2850 BAN C
#2850
491 Saturday
08:00 PM
South Fletchers
Pad 3
Bantam-DS PC Burlington Barracudas 1618 BAN DS
#1618
2 4 Nepean Wildcats 2850 BAN C
#2850
492 Saturday
08:30 PM
South Fletchers
Pad 4
Bantam-DS PC Oakville Hornet Bantam 1392 BDS
#1392
0 2 Whitby Wolves 4895 DS
#4895
493 Friday
08:15 PM
South Fletchers
Pad 2
Bantam-DS PD Clarington Flames 3983 DS
#3983
2 0 Mississauga Chiefs 796 DS
#796
494 Friday
09:00 PM
Greenbriar
Pad 1
Bantam-DS PD Guelph Gryphons 2471 DS
#2471
1 1 Ottawa 2020 DS
#2020
495 Saturday
12:00 PM
South Fletchers
Pad 1
Bantam-DS PD Ottawa 2020 DS
#2020
2 5 Clarington Flames 3983 DS
#3983
496 Saturday
01:00 PM
South Fletchers
Pad 3
Bantam-DS PD Mississauga Chiefs 796 DS
#796
2 4 Guelph Gryphons 2471 DS
#2471
497 Saturday
08:30 PM
South Fletchers
Pad 2
Bantam-DS PD Clarington Flames 3983 DS
#3983
0 3 Guelph Gryphons 2471 DS
#2471
498 Saturday
09:00 PM
Earnscliffe
Pad 1
Bantam-DS PD Ottawa 2020 DS
#2020
1 4 Mississauga Chiefs 796 DS
#796
480 Saturday
08:00 PM
South Fletchers
Pad 1
Bantam-DS ELIM Aurora Panthers 72 DS
#72
1 0 Flamborough Falcons 2398 DS
#2398
499 Sunday
09:15 AM
South Fletchers
Pad 1
Bantam-DS QTR Waterloo Ravens 1149 MDS
#1149
2 0 Clarington Flames 3983 DS
#3983
500 Sunday
09:15 AM
South Fletchers
Pad 3
Bantam-DS QTR Sudbury Lady Wolves Rondina 1056 DS
#1056
2 1 Oakville Hornet Bantam 1392 BDS
#1392
501 Sunday
09:15 AM
South Fletchers
Pad 4
Bantam-DS QTR Whitby Wolves 4895 DS
#4895
6 2 Kingston Ice Wolves 2694 DS
#2694
502 Sunday
09:30 AM
South Fletchers
Pad 2
Bantam-DS QTR Guelph Gryphons 2471 DS
#2471
3 2 Aurora Panthers 72 DS
#72
503 Sunday
12:15 PM
Earnscliffe
Pad 1
Bantam-DS SEMI Waterloo Ravens 1149 MDS
#1149
2 1 Sudbury Lady Wolves Rondina 1056 DS
#1056
504 Sunday
01:30 PM
Earnscliffe
Pad 1
Bantam-DS SEMI Whitby Wolves 4895 DS
#4895
5 0 Guelph Gryphons 2471 DS
#2471
505 Sunday
05:45 PM
South Fletchers
Pad 1
Bantam-DS FINAL Waterloo Ravens 1149 MDS
#1149
4 1 Whitby Wolves 4895 DS
#4895
 

Icon_sitemapSite Map

 
©2017 Sportacular Events All rights reserved.
Website designed and developed by Philosophy Factory.